Balanční židle ERGO FLEX M Peška

 
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma
  • 1 z 4
 

Ergonomická zdravotní židle s balančním pohybem, který kopíruje pohyby těla a podporuje jeho správné držení. Speciální tvar sedáku umožňuje správný průchod lymfatického systému, protože v oblasti stehen nedochází k zaškrcení cévního systému.

Dostupnost Zvolte variantu Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba
Varianta
Cena 5 776,86 Kč bez DPH
6 990 Kč    
Značka Peška
Kategorie Balanční židle
Záruka 3 roky
 

Balanční židle Ergo Flex M


Ergonomická zdravotní židle s balančním pohybem, který kopíruje pohyby těla a podporuje jeho správné držení. Speciální tvar sedáku umožňuje správný průchod lymfatického systému, protože v oblasti stehen nedochází k zaškrcení cévního systému.

Balanční mechanismus lze také zajistit v základní poloze pomocí systému STOP & GO.

Pomocí plynového pístu lze regulovat výšku sezení.Židle může být vybavena různými doplňky, jakými jsou např. kruh na oporu nohou, nebo kolečka na parkety a kluzáky. Kovový chromovaný kříž zvyšuje hodnotu a trvanlivost tohoto výrobku.Potahy textilní, omyvatelné, ekokožené i kožené jsou k vidění ve vzorníku na prodejnách nebo zde ve výběru potahů.

NAŠE DOPORUČENÍ : BALANČNÍ MECHANISMUS POUŽÍVEJTE 3 X DENNĚ PO 30 MINUTÁCH


Mechanika STOP&GO za příplatek 2 000,- Kč
s DPH(prosíme uvést v poznámce objednávky)


ZDRAVOTNÍ ŽIDLE - AKTIVNÍ SEZENÍ

- aktivace svalů pánevního dna
- prevence otoků dolních končetin
- posílení vnitřních orgánů
- rychlejší metabolismus
- zlepšuje funkce vnitřních orgánů

- zajištění správného vzpřímeného sedu
- páteř je podpírána a zároveň odlehčována

- odstranění bolesti zad

- zvýšená průchodnost cévního a lymfatického systému

Doporučuje váš ortoped a fyzioterapeut

Zdravotní židle


Bolesti zad dnes patří k civilizačním chorobám a výzkumy uvádějí, že se s nimi alespoň jednou setkalo 80 % populace. Co je příčinou bolestí zad? Špatné držení těla, hrbení se nad počítačem, nedostatek pohybu a sedavý způsob života.
Jak se bolesti zad zbavit?

Bolesti zad a jejich nejčastější příčina
Proč nás bolí záda?
Tato otázka je na místě, protože nám pomůže odhalit, co je příčinou bolesti zad, a co děláme špatně. Najdete se v některém z těchto bodů?

• Nesprávné držení těla. Už jako děti se hrbíme nad úkoly do školy, stále častěji nad počítačem – je přece tak pohodlné nesedět rovně. V podstatě jde ale jen o špatný zlozvyk.

• Sedavé zaměstnání. Možná by se dalo říct sedavý způsob života. V práci sedíme, ve škole sedíme, večer u televize sedíme. Pořád vlastně sedíme a pohybu je málo. Se sedavým zaměstnáním asi nic neuděláte.

• Opakem sedavého zaměstnání je naopak velká fyzická námaha, zvedání a nošení těžkých věcí. Zkuste alespoň v rámci možností svým zádům ulevit a nenosit těžké věci víc, než je nezbytně nutné.

• Ochablé zádové a břišní svaly. Jinak je můžeme nazvat vzpřimovače páteře. Pokud jsou oslabené, je to problém.

• Bolesti zad, bolesti šíje a hlavy – příčina může být i v dlouhodobém stresu. Podle odborníků má úzkost vliv i na držení těla – vystresovaný a úzkostný člověk má tendenci choulit se do sebe, kulatit záda a stahovat si hrudní koš.

Celková výška 52 - 60cm
Doba dodání 20dní
Doprava zdarma ano
Garantovaná nosnost 120kg
Hloubka sedáku 34cm
Houpací mechanismus Ano
Materiál Textil
Šířka sedáku 42cm
Výška sedáku od země 52 - 60cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.