Balanční židle ERGO FLEX + P Peška

 
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma
  • 1 z 4
 

Ergonomická zdravotní židle s balančním pohybem, který kopíruje pohyby těla a podporuje jeho správné držení. Speciální tvar sedáku umožňuje správný průchod lymfatického systému, protože v oblasti stehen nedochází k zaškrcení cévního
systému

Dostupnost Zvolte variantu Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba Zakázková výroba
Varianta
Cena 10 239,67 Kč bez DPH
12 390 Kč    
Značka Peška
Kategorie Balanční židle
Záruka 3 roky
 

Balanční židle Ergo Flex plus

Ergonomická zdravotní židle s balančním pohybem, který kopíruje pohyby těla a podporuje jeho správné držení. Speciální tvar sedáku umožňuje správný průchod lymfatického systému, protože v oblasti stehen nedochází k zaškrcení cévního
systému. Opěrka je hloubkově i výškově stavitelná a umožňuje správnou oporu v bederní části páteře. Výškově stavitelné područky poskytují oporu rukou různě vysokým postavám, zaručují odlehčení ramen a šíje a uzpůsobí se různým výškám stolů.

Balanční mechanismus lze také zajistit v základní poloze pomocí systému STOP&GO.

Komfort při práci na PC nebo při jiné činnosti zajistí hloubkově i stranově pohyblivé podloketníky vyrobené z měkké gumy. Pomocí plynového pístu lze regulovat výšku sezení. Židle může být vybavena různými doplňky, jakými jsou např. kruh na oporu nohou, nebo kolečka na parkety a kluzáky. Kovový chromovaný kříž zvyšuje hodnotu a trvanlivost tohoto výrobku. Potahy textilní, omyvatelné, ekokožené i kožené jsou k vidění ve vzorníku na prodejnách nebo zde ve výběru potahů.

NAŠE DOPORUČENÍ :
BALANČNÍ MECHANISMUS POUŽÍVEJTE
3 X DENNĚ PO 30 MINUTÁCH


Křeslo je možno prohlédnout a vyzkoušet na naší vzorkové prodejně v Praze!!!

Mechanika STOP&GO za příplatek 2 000,- Kč s DPH (prosíme uvést v poznámce objednávky)


ZDRAVOTNÍ ŽIDLE - AKTIVNÍ SEZENÍ

- aktivace svalů pánevního dna
- prevence otoků dolních končetin
- posílení vnitřních orgánů
- rychlejší metabolismus
- zlepšuje funkce vnitřních orgánů

- zajištění správného vzpřímeného sedu
- páteř je podpírána a zároveň odlehčována

- odstranění bolesti zad

- zvýšená průchodnost cévního a lymfatického systému

Doporučuje váš ortoped a fyzioterapeut

Zdravotní židle


Bolesti zad dnes patří k civilizačním chorobám a výzkumy uvádějí, že se s nimi alespoň jednou setkalo 80 % populace. Co je příčinou bolestí zad? Špatné držení těla, hrbení se nad počítačem, nedostatek pohybu a sedavý způsob života.
Jak se bolesti zad zbavit?

Bolesti zad a jejich nejčastější příčina
Proč nás bolí záda?
Tato otázka je na místě, protože nám pomůže odhalit, co je příčinou bolesti zad, a co děláme špatně. Najdete se v některém z těchto bodů?

• Nesprávné držení těla. Už jako děti se hrbíme nad úkoly do školy, stále častěji nad počítačem – je přece tak pohodlné nesedět rovně. V podstatě jde ale jen o špatný zlozvyk.

• Sedavé zaměstnání. Možná by se dalo říct sedavý způsob života. V práci sedíme, ve škole sedíme, večer u televize sedíme. Pořád vlastně sedíme a pohybu je málo. Se sedavým zaměstnáním asi nic neuděláte.

• Opakem sedavého zaměstnání je naopak velká fyzická námaha, zvedání a nošení těžkých věcí. Zkuste alespoň v rámci možností svým zádům ulevit a nenosit těžké věci víc, než je nezbytně nutné.

• Ochablé zádové a břišní svaly. Jinak je můžeme nazvat vzpřimovače páteře. Pokud jsou oslabené, je to problém.

• Bolesti zad, bolesti šíje a hlavy – příčina může být i v dlouhodobém stresu. Podle odborníků má úzkost vliv i na držení těla – vystresovaný a úzkostný člověk má tendenci choulit se do sebe, kulatit záda a stahovat si hrudní koš.

Celková výška 80 - 88cm
Doba dodání 20dní
Doprava zdarma ano
Garantovaná nosnost 120kg
Hloubka sedáku 34cm
Houpací mechanismus Ano
Materiál Textil
Šířka sedáku 42cm
Výška sedáku od země 52 - 60cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.