Parní mop Polti VAPORETTO SV 400 HYGIENE

Kód: PTEU0272
Značka: POLTI S.p.A
2 090 Kč 1 727,27 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompaktní, lehce ovladatelný a lehoučký.

Kartáč vaporforce

Speciální kartáč Vaporforce má širokou čisticí plochu, která uvolňuje více páry a tím efektivněji vyčistí všechny povrchy. Flexibilní nástavec a elegantně tvarovaná hlavice nevynechají jediné místečko ve Vaší domácnosti. Mop se jednoduše dostane do veškerých rohů a zákoutí.

Úklid bez chemikálií a detergentů

Zapomeňte na koupi přídavných čistících prostředků. Pára je přírodní a účinná metoda čištění, která důkladně ničí obrovské množství bakterií, virů a zárodků. Nejenže tímto ušetříte Vaši peněženku za všelijaké chemické prostředky, ale úklid provedete hygienicky a citlivě k životnímu prostředí. *Parní mopy Vaporetto eliminují až 99,9% nejčastějších bakterií jako Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Aspergillus brasiliensis a Salmonella enterica za předpokladu, že byl přístroj správně použit podle manuálu a povrch důkladně vyčištěn.

Kompaktní, lehký a snadno ovladatelný

Největší výhodou parních mopů Vaporetto je jejich snadná manipulace. Mopy jsou lehoučké, proto jsou ideálními pomocníky úplně pro každého. Bez problémů jej snesete po schodech, půjčíte sousedům nebo vyčistíte celý dům, aniž byste se unavili. Ať už pod postelí, za pohovkou nebo v rozích, díky nim budete uklízet pohodlně a bez námahy.

Univerzální: vhodné na všechny typy podlah

Vaporetto SV400_Hygiene je navrženo pro všechny typy podlah: parkety, mramor, koberce, koupelnové dlaždice, vinylové (PVC) podlahy a terakotové nebo kamenné dlažby. Ať už jakýkoliv povrch zdobí Váš domov, bude znovu zářit čistotou.

Účinný na odolnou špínu

Pomocí zabudovaných štětin na zadní straně hlavice odstraníte i tu nejusazenější špínu. Parní systém je podpořen abrazivní silou štětin, které mechanicky očistí plochu od usazených nečistot a tím napomáhají k jejich hygienickému odstranění.

Pohodlná manipulace

Nemusíte se ohýbat a ručně nasazovat návlek. Při nasazování stačí návlek umístit pod mop a trochu zatlačit - plastové záchyty na bázi suchého zipu návlek samy upevní. Naopak při sundavání je třeba pouze lehce sešlápnout malý pedál na zadní straně.

Vyjímatelná nádoba na vodu

Praktická pomůcka k průběžnému doplňování vody. Zásobník vyjmete a jednoduše doplníte vodu, kdykoliv je potřeba. Nemusíte přístroj vypojovat ze zásuvky nebo hledat sklenici a tím přerušit práci.

Filtr na vodní kámen

Zabudovaný filtr zamezuje průtoku minerálních solí, čimž snižuje pravděpodobnost vzniku vodního kamene a umožňuje Vám bezstarostně používat normální kohoutkovou vodu. Filtr je vyměnitelný a pravidelným obměňováním prodlužuje život přístroje.

Rychlé nahřátí

Pět, deset, patnáct, PŘIPRAVENO. Pouhých 15 vteřin stačí parnímu mopu Vaporetto k zahřátí na příslušnou teplotu od doby, kdy ho zapojíte do zásuvky. Indikátor připravenosti Vás upozorní zelenou kontrolkou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Parní vysavače
Záruka: 2 roky
Doba nahřívání: 15 sec
Filtr proti vodnímu kameni: ANO
Hmotnost: 2.1 kg
Indikátor připravenosti páry: Ano
Kapacita nádoby: 0.3 l
Kód produktu: PTEU0272
Maximální příkon: 1500 W
Parkovací systém: ANO
Provozní doba: Neomezená
Rozměry balení D x Š x V: 32 x 20 x 112 cm
Rozsah: 5.5 metrů
Systém: Parní
Vyjmutelná nádoba: ANO
Zahrnuté příslušenství: 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: