Parní mop Polti VAPORETTO SV205

Kód: PTEU0252
Značka: POLTI S.p.A
1 990 Kč 1 644,63 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

2 v 1 parní mop s vestavným ručním čističem k úklidu a desinfekci všech povrchů ve vaší domácnosti.

Hloubkové čištění povrchů

Díky různému příslušenství můžete čistit dům odshora dolů: kohoutky, sporáky a varné desky, žaluzie a radiátory, dveře a rámy, záclony.

Desinfikujte parou

Pára generována čističem Vaporetto 220 rozpustí i tu nejodolnější špínu, čímž zničí až 99,9% choroboplodných zárodků, bakterií a virů na povrchu*. S čističem Vaporetto vydesinfikujete povrch bez použití chemických přípravků nebo chemikálií, pro efektivní a ekologický úklid. *Parní mop Vaporetto zničí 99.9% běžných choroboplodných zárodků a bakterií jako je Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Aspergillus brasiliensis, Salmonella enterica za předpokladu, že byla podlaha nejdříve dobře vysána nebo setřena a pokud je mop používán dle instrukcí v uživatelském manuálu.

Čistota na dosah

Použijete-li Vaporetto 220 jako ruční čistič, vyčistíte různé povrchy ve své domácnosti rychle a efektivně: varné desky, umyvadla, sprchy, pohovky, zrcadla, sklo; pro kompletní hygienu celého domu.

Už žádné čekání

Vaporetto SV220 je ideální produkt pro ty, kteří nemají času nazbyt: za pouhých 30 sekund je připraven čistit důkladně a vydesinfikovat všechny povrchy v domě.

Nechte sedačku dýchat

Praktický nástavec na čalounění, který se dá nasadit na přenosný čistič, osvěžuje a likviduje nepříjemný zápach z pohovek, křesel, matrací a polštářků.

Lehký a praktický

Vaporetto SV220 je lehký a šikovný parní mop, ideální pro ty, kdo chtějí dosáhnout optimálních výsledků při úklidu bez námahy: váží pouhých 1.6 kg a dá se snadno převážet.

Ekektivní čIštění koberců a rohoží

Speciální rám umožní kartáči klouzat snadno po kobercích a rohožích, odstraňovat skvrny, osvěžovat tkaniny a likvidovat nepříjemný zápach.

Čistí všechny podlahy

Díky regulaci páry můžete čistit různé podlahy tím, že si můžete vybrat tu správnou úroveň páry pro každý povrch: dlaždice, mramor a parkety budou čisté v mžiku.

Zářivě čisté sklo

Díky Vaporetto SV220 můžete mít zářivě čisté sklo bez úsilí: síla páry rozpouští špínu a odmašťuje, zatímco speciální příslušenství odstraňuje jak špínu, tak zbytkovou vodu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Parní vysavače
Záruka: 2 roky
Doba nahřívání: 15 sec
Dosah: 5.5 m
EAN: 8007411012426
Hmotnost: 1.6 kg
Indikátor připravenosti páry: Ano
Kapacita zásobníku na vodu: 0.32 l
Kód produktu: PTEU0291
Nastavení páry: Ano
Parkovací systém: ANO
Provozní doba: Neomezená
Příkon: 1300 W
Příslušenství: 10
Rozměry: 25 x 15 x 115 cm
Systém: Parní mop a ruční parní čistič

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: