Polti CIMEX ERADICATOR profesionální parní čistič pro desinfekci a dezinsekci štěnic

Kód: PTEU0234
Značka: POLTI S.p.A
ZDARMAZDARMA
14648 polti cimex eradicator profesionalni parni cistic pro desinfekci a dezinsekci stenic
19 990 Kč 16 520,66 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální parní sanitizér k dezinsekci štěnic. Cimex Eradicator je parní sanitizér s celosvětovým patentem „Steam Disinfektor“, který eliminuje štěnice pomocí páry zahřáté na 180°C. Díky tomu nemusíte používat chemické detergenty, jež ničí životní prostředí i Vaši peněženku. Stačí přimíchat přípravek HPMED a zbavíte se štěnic rychle a efektivně. Přibalený roztok také eliminuje charakteristický zápach těchto parazitů a rozpouští ochranný obal jejich vajíček, který je přidržuje uchycené na stěnách a jiných místech v domácnosti.

Prokázaná účinnost

Suchá a zahřátá 180°C pára Cimex Eradicator zabije 90% štěnic a 100% vajíček už při prvním průchodu. Přípravek HPMED eliminuje charakteristický zápach těchto malých parazitů. Testováno PEST 2000 a PEST 3000.

Už žádné pesticidy

Cimex Eradicator je parní generátor s celosvětovým patentem "Steam Disinfektor", který eliminuje štěnice pomocí páry zahřáté na 180°C. Díky tomu nemusíte dokupovat a používat chemické detergenty, stačí přimíchat přípravek HPMED k páře a zbavíte se štěnic rychle a efektivně.

Nečekejte

Po skončení dezinsekce nemusíte čekat. Na rozdíl od jiných chemických dezinsekčních přípravků, je HPMED složený z přírodních látek a proto nehrozí žádné zdravotní riziko a to i bez nutnosti větrání.

Jednoduchá manipulace

Nemusíte se bát složitých nastavení nebo funkcí. Cimex Eradicator je praktický a jednoduchý, proto ho zvládne používat úplně každý. V příslušenství je manuál a demo DVD, které Vás provedou základy dezinsekce parazitů.

Vyrobeno v Itálii

Cimex Eradicator byl navržen a sestaven v Itálii. Každému kroku byla věnována důkladná péče a pozornost, které zajišťují kvalitu výsledného produktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Parní vysavače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4.9 kg
Indikátor nízké hladiny vody: Ano
Indikátor připravenosti páry: Ano
Kapacita boileru: 2 l
Kód produktu: PTEU0234
Maximální příkon: 2250 W
Maximální teplota výstupní páry: 180°C
Maximální tlak: 4 bary
Parní výkon: Až 110 g/min
Rozměry D x Š x V: 32 x 32 x 34 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: