Polti FORZASPIRA AG220 PLUS akumulátorový čistič - vysavač na okna a tvrdé povrchy

Kód: PBEU0115
Značka: POLTI S.p.A
ZDARMAZDARMA
17054 polti forzaspira ag220 plus akumulatorovy cistic vysavac na okna a tvrde povrchy
1 690 Kč 1 396,69 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akumulátorový čistič oken s teleskopickou rukojetí pro horizontální i vertikální povrchy.

Rozlučte se se čmouhami

Čistič Forzaspira AG 220 Plus může být použit vertikálně i horizontálně; je ideální na efektivní vysávání vody nebo čistícího prostředku z plochých povrchů a k odstraňování čmouh, třeba i z vašeho oblíbeného skleněného stolu.

Akumulátorový, vyčistíte všechna okna během mrknutí oka

Lithium-Iontová baterie akumuluje energii rychle, netrpí ztrátou kapacity (tzv. memory effect) a může být proto dobíjená i když není úplně prázdná; Forzaspira AG220 Plus má výdrž 30 min, což odpovídá úklidu asi 80 m2 plochy.

Teleskopický, k úklidu nepotřebujete štafle

S čističem Forzaspira AG220 Plus je konečně možné čistit i horní část oken bez nutnosti použít štafle: jednoduše použijte teleskopickou rukojeť, která čistič prodlouží až na metr a tím vám umožní dosáhnout až do nejvzdálenějších rohů.

Čištění na dosah díky nádobce s rozstřikovačem

Praktická nádobka s rozstřikovačem může být naplněna vodou nebo prostředkem na čištění oken; utěrka z mikrovlákna, která je součástí příslušenství odstraňuje a zachycuje prach a špínu z povrchů.

Dveře sprch konečně bez skvrn!

Forzaspira AG220 Plus je perfektní spojenec pro všechny, kteří mají rádi sprchový kout vždy bez skvrn od zaschlé vody a vodního kamene: stačí pár kroků k vysání vody z povrchu a k lesknoucím se sklům.

Lehký a praktický

Čistič Forzaspira AG220 Plus je bez kabelu, lehký a snadno se s ním zachází, váží pouhých 420 g; díky nízké hmotnosti je také ideální během delších úklidů, uklidíte rychle aniž byste se unavili.

Jednoduchá a rychlá údržba

Zásobník na vodu Forzaspira AG220 Plus je průhledný a proto máte množství tekutiny vždy pod kontrolou; jakmile dosáhnete maximální hladiny, jednoduše ho vyjmete ze spotřebiče a snadno ho vyprázdníte.

Silný sací výkon pro vynikající výsledky

Čistič Forzaspira AG220 Plus má odstředivou technologii umožňující oddělení vody a vzduchu; díky síle vygenerované cylindrovou rotací je špinavá voda oddělená od vzduchu a tím je maximalizována efektivita sání.

Kontrola sání vždy po ruce

Tlačítko aktivace sání je jak na hlavní části spotřebiče, tak na teleskopické rukojeti umožňující nepřerušovaný úklid v různých výškách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Parní vysavače
Záruka: 2 roky
Baterie: 3.6 VOLT
EAN: 8007411012273
Hmotnost: 0.4 kg
Kapacita zásobníku na vodu: 70 ml
Kód produktu: PBEU0115
Rozměry: 43 x 25 x 8 cm
Výdrž: max 30 nin / 80m2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: