Polti LA VAPORELLA XB50R parní žehlička s generátorem

Kód: PLEU0224
Značka: POLTI S.p.A
6 490 Kč 5 363,64 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

10 let záruka na bojler a špičkový výkon bez údržby, který šetří čas a úsilí. 3 stupně regulace páry, 6 BAR, 350 g/min, protiskluzové madlo.

Dlouhá životnost bojleru, bez nutnosti údržby

Vysokotlaký kotel s inovativní technologií, která zabraňuje negativním vlivům vápence (vodního kamene) a zaručuje delší životnost bojleru bez údržby. Speciální vnitřní konstrukce - zachycovač vápence a filtrační síto - zachycují i ty nejmenší částice vápence a tím chrání aktivní části kotle po delší dobu. Není potřeba žádná údržba. Speciální hliníková slitina navíc neutralizuje účinky nečistot z vodovodu.

Extra záruka, maximální spolehlivost

Pouze s La Vaporella je po dobu 10 let garantována ochrana bojleru proti jakýmkoliv škodám způsobeným vodním kamenem. Přečtěte si více >> * Tato dodatečná záruka je platná pouze v případě, že je výrobek registrován do 30 dnů od jeho zakoupení a je používán výhradě v domácnosti.

Perfektní žehlení, minimální námaha

Inovativní "multi-směrná" žehlicí plocha s povrchem odolným proti poškrábání umožňuje dokonalé výsledky při žehlení jedním tahem. Špička s vysokou přesností dosahuje obtížných míst a koncentrace páry v této oblasti vyhlazuje obtížné záhyby. Zaoblené hrany pro 360 ° žehlení podporují dokonale hladký pohyb bez námahy a snadné zvládání překážek, jako jsou knoflíky, límce, kapsy ... Distribuční parní kanály zaručují ideální rozdělení páry pro rychlejší žehlení a snazší dosažení profesionálních výsledků ve velmi krátkém čase.

Přerušovaná pára: maximální komfort

Pro rychlé a snadné žehlení můžete dvojitým kliknutím na tlačítko páry aktivovat funkci STEAM PULSE. Pára bude automaticky vydávána v pravidelných intervalech, aniž by bylo nutné plynule mačkat tlačítko páry, čímž se sníží napětí na prstech a zápěstích. Skvělé pro vertikální žehlení!

Správná pára pro každou tkaninu

Nastavte správný výkon páry a zvolte tu nejlepší teplotu žehlicí plochy pomocí termostatu na žehličce. Získáte dokonale vyžehlené oblečení v jediném okamžiku. Pokud potřebujete žehlit nebo osvěžit jemné tkaniny, které nemusí být ošetřeny párou, zvolte funkci suchého žehlení SILK (hedvábí).

La vaporella, dobrá volba pro životní prostředí

Ušetřete energii * (-16%) a vodu * (-19%), bez ztráty výkonu. Program ECO vám garantuje snížení spotřeby energie a vody. ** Spotřeba v % v režimu ECO ve srovnání s režimem MAX.

Led indikace na držadle žehličky: vše pod kontrolou

Žehlení je ještě snadnější díky LED indikátorům na rukojeti žehličky, které vám okamžitě ukazují, v jaké fázi žehlení jste:

  • Žluté světlo: žehlička se zahřívá
  • Neblikající modré světlo: přístroj je připraven k žehlení
  • Bliká modré světlo: žehlička se ochlazuje
  • Červené světlo: doplňte vodu

 

Velký zásobník na vodu: non stop žehlení

Díky velkému objemu vyjímatelného zásobníku 1,4 litru, můžete dokončit i velmi dlouhé žehlení. Když je nádrž prázdná, rozsvítí se červená kontrolka na rukojeti žehličky: nádrž můžete doplnit malou klapkou na přední straně nebo přímo pod kohoutkem s tekoucí vodou.

Pohodlně odložte žehličku, kam chcete

Praktická odnímatelná podložka s protiskluzovými nožičkami vám umožní odkládat horkou žehličku tam, kde jí budete mít vždy po ruce. Po uzamknutí bezpečnostního zámku žehličky můžete La Vaporellu snadno a bezpečně přenášet.

Doplňkové parametry

Kategorie: Parní vysavače
Záruka: 2 roky
AntiCalc systém: ANO. technologie No Calc Longlife
Automatické vypínání Auto-Off: ANO. po 10 minutách
Doba nahřívání: <2 minuty
EAN: 8007411011795
ECO program: -16% energie / -19% vody * Spotřeba v% v režimu ECO ve srovnání s režimem MAX.
Hmotnost: 5.2 kg
Kód produktu: PLEU0224
Max. tlak čerpadla: Max 15 bar
Max. tlak generátoru: Až 6 bar
Maximální příkon (W): 2350 W
Nastavitelný výstup páry: ANO. 3 stupně (hedvábí. ECO. len)
Objem zásobníku na vodu: 1.4 litru
Parní impuls: 350 g/min
Systém doplňování vody: průběžné
Technologie žehlící desky: 360° Fluid Curve Technology
Úložný prostor na kabel: ANO
Varovné LED kontrolky: Na žehličce: nahřívání / nedostatek vody / pára připravena
Žehlící plocha: Aluminium

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: