Polti LA VAPORELLA XB60C parní žehlička s generátorem

Kód: PLEU0225
Značka: POLTI S.p.A
6 990 Kč 5 776,86 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

10 let záruka na bojler a špičkový výkon bez údržby, který šetří čas a úsilí. 4 stupně regulace páry, 6.7 BAR, 400 g/min, korkové madlo.

Dlouhá životnost bojleru, bez nutnosti údržby

Vysokotlaký kotel s inovativní technologií, která zabraňuje negativním vlivům vodního kamene a zaručuje delší životnost bojleru bez údržby. Speciální vnitřní konstrukce - zachycovač vápence a filtrační síto - zachycují i ty nejmenší částice vodního kamene a umožnují ochranu aktivních části kotle po delší dobu, takže není potřeba žádná údržba. Speciální hliníková slitina navíc neutralizuje účinky nečistot z vodovodu.

Extra záruka, maximální spolehlivost

Pouze s La Vaporella je po dobu 10 let garantována ochrana bojleru proti jakýmkoliv škodám způsobeným vodním kamenem. Přečtěte si více >> * Tato dodatečná záruka je platná pouze v případě, že je výrobek registrován do 30 dnů od jeho zakoupení a je používán výhradě v domácnosti.

Perfektní žehlení, minimální námaha

Inovativní "multi-směrná" žehlicí plocha s povrchem odolným proti poškrábání umožňuje dokonalé výsledky při žehlení jedním tahem. Špička s vysokou přesností dosahuje obtížných míst a koncentrace páry v této oblasti vyhlazuje obtížné záhyby. Zaoblené hrany pro 360 ° žehlení podporují dokonale hladký pohyb bez námahy a snadné zvládání překážek, jako jsou knoflíky, límce, kapsy ...
Distribuční parní kanály zaručují ideální rozdělení páry pro rychlejší žehlení a snazší dosažení profesionálních výsledků ve velmi krátkém čase.

Správná pára pro každou tkaninu

4 stupňové nastavení umožňuje žehlit všechny textilie správnou intenzitou páry - pro perfektně vyžehlené oblečení v rekordním čase. Navíc můžete žehličku sami nastavit na správnou teplotu pomocí termostatu na žehličce. Pokud potřebujete žehlit jemné tkaniny, které není nutné napařovat, nebo vám postačí pouze rychlé osvěžení látky, můžete použít funkci suchého žehlení SILK (hedvábí)

Nastavte turbo, řekněte sbohem záhybům

Nastavením funkce TURBO uvolní vysokotlaký kotel silný parní proud, který vám pomůže vyžehlit i ty nejvíce pomačkané látky a eliminovat nejvzpurnější záhyby.

Eko program, snížená spotřeba

Chcete-li snížit spotřebu energie a vody, zvolte program ECO, který automaticky nastaví tlak páry, aby šetřil energii * (-28%) a vodu * (-34%), aniž by to ohrozilo výsledek žehlení. ** Spotřeba v% v režimu ECO ve srovnání s režimem TURBO.

Přerušovaná pára: maximální komfort

Pro rychlé a snadné žehlení můžete dvojitým kliknutím na tlačítko páry aktivovat funkci STEAM PULSE. Pára bude automaticky vydávána v pravidelných intervalech, aniž by bylo nutné plynule mačkat tlačítko páry, čímž se sníží napětí na prstech a zápěstích. Skvělé pro vertikální žehlení!

Led indikace na držadle žehličky: vše pod kontrolou

Žehlení je ještě snadnější díky LED indikátorům na rukojeti žehličky, které vám okamžitě ukazují, v jaké fázi žehlení jste:

  • Žluté světlo: žehlička se zahřívá
  • Neblikající modré světlo: přístroj je připraven k žehlení
  • Bliká modré světlo: žehlička se ochlazuje
  • Červené světlo: doplňte vodu

 

Mnoho funkcí, unikátní praktičnost

Pohodlné používání vám zaručí například snadné doplňování a vyprazdňování vyjímatelné nádržky na vodu. Přenášení přístroje je také jednoduché - díky bezpečnostnímu zámku žehličky. Vyjímatelná podložka s protiskluzovými gumovými prvky vám zase dovolí odložit horkou žehličku kamkoliv si přejete. La Vaporella byla zrozena, aby udělala žehlení snadné

Doplňkové parametry

Kategorie: Parní vysavače
Záruka: 2 roky
AntiCalc systém: ANO. technologie No Calc Longlife
Automatické vypínání Auto-Off: ANO. po 10 minutách
Doba nahřívání: <2 minity
EAN: 8007411011801
ECO program: -28% energie / -34% vody *Spotřeba v % v režimu ECO ve srovnání s režimem TURBO.
Funkce Turbo pára: ANO
Hmotnost: 5.2 kg
Kód produktu: PLEU0225
Max. tlak čerpadla: Max 15 bar
Max. tlak generátoru: Až 6.7 bar
Maximální příkon (W): 2350 W
Nastavitelný výstup páry: ANO. 4 stupně (hedvábí. ECO. len. turbo)
Objem zásobníku na vodu: 1.4 litru
Parní impuls: 400 g/min
Systém doplňování vody: průběžné
Technologie žehlící desky: 360° Fluid Curve Technology
Uchycení parní hadice: ANO
Úložný prostor na kabel: ANO
Varovné LED kontrolky: Na žehličce: nahřívání / nedostatek vody / pára připravena
Žehlící plocha: Aluminium

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: