Polti LA VAPORELLA XM80C parní žehlička s generátorem

Kód: PLEU0227
Značka: POLTI S.p.A
7 490 Kč 6 190,08 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spolehlivá, výkonná a inteligentní parní žehlička: špičkový výkon bez údržby, který šetří čas a úsilí. 4 programy, 7 BAR, 450 g/min, protiskluzové madlo.

Dlouhá životnost bojleru, bez nutnosti údržby

Vysokotlaký kotel s inovativní technologií, která zabraňuje negativním vlivům vodního kamene pro delší životnost žehličky bez údržby. Speciální vnitřní konstrukce - zachycovač vápence a filtrační síto - zachycují i ty nejmenší částice vodního kamene a umožnují ochranu aktivních částí kotle po delší dobu, takže není potřeba žádná údržba. Speciální hliníková slitina neutralizuje účinky nečistot z vodovodu.

Extra záruka, maximální spolehlivost

Pouze s La Vaporella je po dobu 10 let garantována ochrana bojleru proti jakýmkoliv škodám způsobeným vodním kamenem. Přečtěte si více >> * Tato dodatečná záruka je platná pouze v případě, že je výrobek registrován do 30 dnů od jeho zakoupení a je používán výhradě v domácnosti.

Perfektní žehlení, minimální námaha

Inovativní "multi-směrná" žehlicí plocha s povrchem odolným proti poškrábání zaručuje ty nejlepší výsledky při žehlení pouze jedním tahem. Špička s vysokou přesností dosahuje obtížných míst a koncentrace páry v této oblasti také vyhlazuje odolné záhyby. Zaoblené hrany pro 360 ° žehlení umožňují dokonale hladký pohyb bez námahy a snadné zvládání překážek, jako jsou knoflíky, límce, kapsy...
Distribuční parní kanály jsou navrženy pro perfektní rozdělení páry a díky tomu rychlejší žehlení a snazší dosažení profesionálních výsledků ve velmi krátkém čase

Program pro cokoli potřebujete žehlit

Co budete dnes žehlit? Len, hedvábí nebo bavlnu? Cokoli, co potřebujete vyžehlit, bude se čtyřmi přednastavenými programy hračka. Vaporella je vybavena inteligentní žehličkou, která podle zvoleného programu nastaví správnou kombinaci teploty a výkonu páry pro profesionální výsledky bez námahy. Na těžší a odolnější látky má Vaporella funkci Turbo: speciální program vám díky mohutnému výstupu páry z vysokotlakého bojleru umožní odstranit i ty nejvzpurnější záhyby.

Chcete žehlit bez potíží? Vyberte univerzální program

S programem Universal je žehlička vždy připravena k žehlení jakéhokoliv druhu látky od džínů až po vlnu, od plátna po hedvábí - BEZ nastavení teploty. Už žádné třídění prádla před žehlením: konec čekání, až se žehlička zahřeje nebo ochladí, a konečně se můžete rozloučit s rizikem spálení látky!

Steam pulse: přerušovaná pára

Pro snadnější a rychlejší žehlení můžete dvojitým kliknutím na tlačítko páry aktivovat funkci STEAM PULSE. V tomto režimu je pára automaticky vydávána v pravidelných intervalech, aniž by bylo nutné neustále stlačovat tlačítko páry, čímž se sníží napětí na prstech a zápěstích. Skvělé pro vertikální žehlení.

Vše pod kontrolou s led indikací na držadle žehličky

Žehlení je ještě snadnější díky LED indikátorům na rukojeti žehličky, které vám okamžitě ukazují, v jaké fázi žehlení jste:

  • Žluté světlo: žehlička se zahřívá
  • Neblikající modré světlo: přístroj je připraven k žehlení
  • Bliká modré světlo: žehlička se ochlazuje
  • Červené světlo: doplňte vodu

 

Žehlení bez plýtvání času

S Vaporella je pára neomezená: prostorný 1,5 litrový, odnímatelný zásobník umožňuje dlouhou autonomii žehlení bez přerušení. Červená LED kontrolka na žehličce vás varuje, že je čas znovu naplnit nádrž: můžete ji naplnit přes klapku na přední straně nádržky nebo přímo pod tekoucí vodou z vodovodu.

Vždy po ruce, díky odjímatelné podložce

Díky odnímatelné podložce budete mít žehličku neustále po ruce. Podložku lze pro váš maximální komfort umístit kamkoliv na žehlicí prkno. Protiskluzové prvky zaručí, že bude sedět bezpečně na svém místě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Parní vysavače
Záruka: 2 roky
AntiCalc systém: ANO. technologie No Calc Longlife
Automatické vypínání Auto-Off: ANO. po 10 minutách
Doba nahřívání: <2 minuty
EAN: 8007411011825
Funkce Turbo pára: ANO
Hmotnost: 5.2 kg
Kód produktu: PLEU0227
Max. tlak čerpadla: Max 15 bar
Max. tlak generátoru: Až 7 bar
Maximální příkon (W): 2350 W
Nastavitelný výstup páry: ANO. s přednastavenými programy
Objem zásobníku na vodu: 1.5 litru
Parní impuls: 450 g/min
Přednastavené programy žehlení: 4 programy (hedvábí. univerzální. len. turbo)
Systém doplňování vody: průběžné
Technologie žehlící desky: 360° Fluid Curve Technology
Uchycení parní hadice: ANO
Úložný prostor na kabel: ANO
Univerzální program pro žehlení: ANO
Varovné LED kontrolky: Na žehličce: nahřívání / nedostatek vody / pára připravena
Žehlící plocha: Aluminium

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: