Polti LA VAPORELLA XM80R parní žehlička s generátorem

Kód: PLEU0226
Značka: POLTI S.p.A
7 490 Kč 6 190,08 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spolehlivá, výkonná a inteligentní parní žehlička: špičkový výkon bez údržby, který šetří čas a úsilí. 4 programy, 7 BAR, 450 g/min, protiskluzové madlo.

Dlouhá životnost bojleru, bez nutnosti údržby

Vysokotlaký kotel s inovativní technologií, která zabraňuje negativním vlivům vodního kamene pro delší životnost žehličky bez údržby. Speciální vnitřní konstrukce - zachycovač vodního kamene a filtrační síto - zachycují i ty nejmenší částice vápence a umožnují ochranu aktivních částí kotle po delší dobu. Není potřeba žádná údržba. Speciální hliníková slitina navíc neutralizuje účinky nečistot z vodovodu.

Extra záruka, maximální spolehlivost

Pouze s La Vaporella je po dobu 10 let garantována ochrana bojleru proti jakýmkoliv škodám způsobeným vodním kamenem. * * Tato dodatečná záruka je platná pouze v případě, že je výrobek registrován do 30 dnů od jeho zakoupení a je používán výhradně v domácnosti.

Perfektní žehlení, minimální námaha

Inovativní "multi-směrná" žehlicí plocha s povrchem odolným proti poškrábání zaručuje bezchybné výsledky při žehlení jedním tahem. Špička s vysokou přesností dosahuje obtížných míst a koncentrace páry v této oblasti vyhlazuje odolné záhyby. Zaoblené hrany pro 360 ° žehlení podporují dokonale hladký pohyb bez námahy a snadné zvládání překážek, jako jsou knoflíky, límce, kapsy ...
Distribuční parní kanály umožňují perfektní rozdělení páry pro rychlejší žehlení a snazší dosažení profesionálních výsledků ve velmi krátkém čase.

Vy vyberete látku a vaporella udělá vše ostatní

Díky šesti programům: Hedvábí (suché žehlení), Vlna, Univerzální, Bavlna, Len a Turbo, nebylo žehlení ještě nikdy rychlejší a jednodušší! La Vaporella je inteligentní žehlička, jejíž kombinace teploty a parního výkonu je automaticky nastavena na základě zvoleného programu pro profesionální výsledky v rekordním čase.

Chcete žehlit bez potíží? Vyberte univerzální program

S programem Universal je žehlička vždy připravena k žehlení jakékoli látky, od džínů až po vlnu, od plátna po hedvábí - BEZ nastavení teploty. Už nikdy nebudete muset prádlo před žehlením rozstřídit: žádné čekání, až se žehlička zahřeje nebo ochladí, a konečně se můžete rozloučit s rizikem spálené látky.

Steam pulse: přerušovaná pára

Pro snadnější a rychlejší žehlení můžete dvojitým kliknutím na tlačítko páry aktivovat funkci STEAM PULSE. V tomto režimu je pára automaticky vydávána v pravidelných intervalech, aniž by bylo nutné neustále stlačovat tlačítko páry, čímž se sníží napětí na prstech a zápěstích. Skvělé pro vertikální žehlení!

Vše pod kontrolou s led indikací na držadle žehličky

Žehlení je ještě snadnější díky LED indikátorům na rukojeti žehličky, které vám okamžitě ukazují, v jaké fázi žehlení jste:

  • - Žluté světlo: žehlička se zahřívá
  • - Neblikající modré světlo: přístroj je připraven k žehlení
  • - Bliká modré světlo: žehlička se ochlazuje
  • - Červené světlo: doplňte vodu

 

Jednoduché skladování

Po dokončení žehlení La Vaporellu snadno přenesete a uložíte: jednoduše přemístěte žehličku na základnu a zamkněte ji. Parní hadici a napájecí kabel lze pro minimalizaci zabraného prostoru a maximální pohodlí vložit do dvou přihrádek.

Non stop žehlení

Neomezená pracovní autonomie a velká kapacita, to je La Vaporella. Velký 1,5 litrový odnímatelný zásobník umožňuje dlouhé žehlení bez přestávek. Když je nádržka prázdná, rozstvítí se červená kontrolka na žehličce. S technologií automatického doplňování ji můžete doplnit bez čekání na úplné vychladnutí generátoru páry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Parní vysavače
Záruka: 2 roky
AntiCalc systém: ANO. technologie No Calc Longlife
Automatické vypínání Auto-Off: ANO. po 10 minutách
Doba nahřívání: <2 minuty
EAN: 8007411011818
Funkce Turbo pára: ANO
Hmotnost: 5.2 kg
Kód produktu: PLEU0226
Max. tlak čerpadla: Max 15 bar
Max. tlak generátoru: Až 7 bar
Maximální příkon (W): 2350 W
Nastavitelné výstupy páry: ANO. s přednastavenými programy
Objem zásobníku na vodu: 1.5 litru
Parní impuls: 450 g/min
Přednastavené programy žehlení: 4 programy (hedvábí. univerzální. len. turbo)
Systém doplňování vody: průběžné
Technologie žehlící desky: 360° Fluid Curve Technology
Uchycení parní hadice: ANO
Úložný prostor na kabel: ANO
Univerzální program pro žehlení: ANO
Varovné LED kontrolky: Na žehličce: nahřívání / nedostatek vody / pára připravena
Žehlící plocha: Aluminium

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: