Polti VAPORELLA NEXT VN18.15 parní žehlička s generátorem

Kód: PLEU0233
Značka: POLTI S.p.A
4 990 Kč 4 123,97 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% italský design, moderní a kompaktní: Vaporella Next je kombinací síly, výkonu a přesnosti pro špičkové výsledky. 2 stupně parního výkonu, 5.5 BAR, korkové madlo.

Žehlicí plocha, která se nebojí překážek

Objevte dokonalé výsledky už po jediném přejetí přes látku inovativní více-směrnou hliníkovou žehlicí plochou s dvojitým keramickým povrchem. Špička s vysokou přesností dosahuje i těch nejobtížnějších oblastí a díky koncentraci páry snadno vyhlazuje i nejtěžší záhyby. Rovnoměrné distribuční parní kanálky umožňují žehlit s profesionálními výsledky ve velmi krátkém čase. Zaoblené hrany pro 360 ° žehlení zaručují dokonalou hladkost bez námahy a snadno obkrouží překážky, jako jsou knoflíky, límce a kapsy.

Síla maximální páry

Vysokotlaký kotel o výkonu 5,5 barů vám umožňí mít sílu, výkon a přesnost v jednom jediném produktu. Na ovládacím panelu přístroje můžete nastavit výdej páry a správnou teplotu žehlicí plochy je možné nastavit na ovladači přímo na žehličce. Pro nejjemnější tkaniny nastavte žehličku na nejnižší teplotu a žehlete bez stlačení tlačítka páry.

Nastavte turbo, rozlučte se se záhyby

Při nastavení funkce TURBO začne vysokotlaký kotel vydávat takové množství páry, které umožní efektivní žehlení nejvíce pomačkaných látek, jako je ložní prádlo a džíny, a eliminuje i ty nejtěžší záhyby.

Velká nádrž: neomezená doba žehlení

S XL nádrží na vodu, která má obsah 1,3 l vody, lze bez přerušení vyžehlit velké množství prádla naráz. Když je nádrž prázdná, rozsvítí se na přístroji červená kontrolka: díky praktickému bočnímu otvoru můžete nádrž pohodlně dolít přímo z vodovodního kohoutku.

Snadné a rychlé čištění bojleru

Výstražná kontrolka na parním generátoru vás upozorní, pokud je potřeba vyčistit bojler. Pravidelným čištěním ho ochráníte před usazeninami vodního kamene, prodloužíte významně jeho životnost a zajistíte si jeho stálý výkon po dlouhý čas.

Bezpečnost na první místě

Pokud nepoužíváte Vaporella Next déle než 10 minut, přístroj se automaticky vypne, aby byla zajištěna úplná bezpečnost. Chcete-li jej znovu aktivovat, jednoduše stiskněte tlačítko odpovídajícího programu žehlení, který chcete používat.

Navrženo v itálii

100% italský design dodává výrobku moderní a kompaktní tvar. Vaporella Next v sobě kombinuje sílu, výkon a pohodlí.

Snadné skladování

Použijte praktický boční hák pro uchycení parní hadice a bezpečnostní zámek, který pevně ukotví žehličku na místě. Přeprava a skladování parního generátoru Vaporella Next bude snadná a absolutně bezpečná.

Radost z žehlení

Žehlení se změní na snadnou a příjemnou činnost. Potěší vás jednoduché a intuitivní ovládání a prodyšná korková vložka na rukojeti žehličky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Parní vysavače
Záruka: 2 roky
AntiCalc systém: ANO. Calc Cleaning System
Automatické vypínání Auto-Off: ANO. po 10 minutách
Doba nahřívání: <2 minuty
EAN: 8007411012143
Funkce EKO: NE
Funkce Turbo pára: ANO
Hmotnost: 5.3 kg
Kód produktu: PLEU0233
Max. tlak čerpadla: Max 15 bar
Max. tlak generátoru: Až 5.5 bar
Maximální příkon (W): 2200 W
Nastavitelný výstup páry: ANO. 2 pozice (Normal. Turbo)
Objem zásobníku na vodu: 1.3 litru
Parní impuls: NE
Systém doplňování vody: průběžné
Technologie žehlící desky: 360° Fluid Curve Technology
Uchycení parní hadice: ANO
Úložný prostor na kabel: NE
Varovné LED kontrolky: Na žehličce: pára připravena / nedostatek vody / odvápnit
Žehlící plocha: Aluminium

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: