Polti VAPORELLA NEXT VN18.30 parní žehlička s generátorem

Kód: PLEU0236
Značka: POLTI S.p.A
6 490 Kč 5 363,64 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% Italský design, moderní a kompaktní: Vaporella Next je kombinací síly, výkonu a přesnosti pro špičkové výsledky. 3 stupně parního výkonu, 6 BAR, 350 g/min, korkové madlo.

100% italský design

Vaporella Next byla navržena v Itálii se zárukou dokonale vyžehleného prádla díky výkonnému 6 barovému kotli a třem přednastaveným programům. Zároveň můžete správnou teplotu žehlicí plochy nastavit také otočením ovládacího knoflíku přímo na žehličce. To vám zaručí vynikající výsledky na všech tkaninách.

360° žehlení bez úsilí

Inovativní více-směrná hliníková žehlicí plocha s dvojitým keramickým povrchem vám zaručí dokonale vyžehlené prádlo pouhým jedním přejetím po látce. Špička s vysokou přesností dosáhne i na těžko dostupná místa. Koncentrace páry v této oblasti vyhladí i nevzpurnější záhyby. Zaoblené hrany pro 360 ° žehlení vám zajistí hladký pohyb bez námahy. S lehkostí obkroužíte překážky, jako jsou knoflíky, límce nebo kapsy. Rovnoměrně rozmístěné parní kanálky umožňují rychlejší žehlení s profesionálními výsledky ve velmi krátkém čase.

Přerušovaná pára: maximální komfort

Ušetřete si čas a námahu a vyzkoušejte funkci STEAM PULSE - tu aktivujete dvojitým kliknutím na tlačítko páry. Pára bude automaticky vydávána v pravidelných intervalech, aniž by bylo nutné tlačítko páry znovu mačkat . Tím se sníží napětí prstů a zápěstí.

Neomezená doba žehlení

Nádrž parního generátoru Vaporella Next má objem 1,3 l a může být kdykoliv během žehlení naplněna kohoutkovou vodou. Díky tomu můžete žehlit bez přerušení neomezeně dlouhou dobu. Jakmile se na přístroji rozsvítí červené světlo, je to znamení, že je vodu nutné opět doplnit: pro plnění použijte šikovný boční otvor.

Eco: malé řešení pro velké úspory

Zvolte program ECO a ušetřete na spotřebě. Program automaticky nastaví nejvhodnější tlak páry, což ušetří energii (-29%) i vodu (-26%), aniž byste přišli o vynikajících výsledky.

Funkce turbo: už žádné záhyby

Už žádné další vzpurné záhyby na džínách a ložním prádle: nastavením funkce TURBO navýší vysokotlaký kotel výdej páry na takové množství, které umožňuje efektivně vyžehlit i nejtvrdší tkaniny a eliminovat každý záhyb.

Jeden přístroj, mnoho funkcí

Korková vložka na rukojeti společně s moderním a kompaktním tvarem jsou výsledkem nejnovějšího italského designu Vaporella. Žehlení se z nepříjemné povinnosti změní na snadnou, rychlou a příjemnou činnost. Po 10 minutách nečinnosti se Vaporella Next automaticky vypne a tím zajistí vašemu domovu maximální bezpečí.

Bojler s dlouhou životností

Funkce Calc Cleaning prodlužuje životnost bojleru Vaporella Next. Díky pravidelnému čištění (tímto jednoduchým a rychlým způsobem) bude váš parní generátor chráněn před nepříznivým vlivem vodního kamene a vydrží plně funkční po dlouhou dobu.

Praktické prvky

Přepravu Vaporella Next vám usnadní speciální bezpečnostní zámek, díky kterému můžete přístroj bez obav uchopit za držadlo žehličky a odnést. Pro snadné skladování přístroje využijte praktický hák na parní hadici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Parní vysavače
Záruka: 2 roky
AntiCalc systém: ANO. Calc Cleaning System
Automatické vypínání Auto-Off: ANO. po 10 minutách
Doba nahřívání: <2 minuty
EAN: 8007411012174
Funkce EKO: -30% enerfie / -20% vody * Spotřeba v % v režimu ECO ve srovnání s režimem TURBO.
Funkce Turbo pára: ANO
Hmotnost: 5.3 kg
Kód produktu: PLEU0236
Max. tlak čerpadla: Max 15 bar
Max. tlak generátoru: Až 6 bar
Maximální příkon (W): 2200 W
Nastavitelný výstup páry: ANO. 3 pozice (ECO. Normal. Turbo)
Objem zásobníku na vodu: 1.3 litru
Parní impuls: 350 g/min
Systém doplňování vody: průběžné
Technologie žehlící desky: 360° Fluid Curve Technology
Uchycení parní hadice: ANO
Úložný prostor na kabel: NE
Varovné LED kontrolky: Na žehličce: pára připravena / nedostatek vody / odvápnit
Žehlící plocha: Aluminium

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: