Ekologický čistič na parkety Polti HP007 PARQUET 1 l

Kód: PAEU0159
Značka: POLTI S.p.A
359 Kč 296,69 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekologický, univerzální, netoxický - Čistič na podlahy Polti HP007 PAEU0159. Čistí veškeré druhy podlah, vhodný zejména pro údržbu dřevěných podlah, parket, či plovoucí podlahy. Šetrný k životnímu prostředí. Objem 1000 ml.

Nyní můžete mít perfektně čistou domácnost i bez použití zbytečné chemie! Ekologický čistič na podlahy Polti HP007 PAEU0159 účinně čistí veškeré druhy podlah. Vhodný zejména na dřevěné podlahy, parkety a plovoucí podlahy. S pomocí čističe na podlahy Polti HP007 také snadno umyjete dřevěné dveře, zárubně, či parapety. Díky účinkům uhličitanu vápenatého odstraňuje mastnotu a jiné nečistoty, aniž by porušil přirozenou ochrannou vrstvu dřeva. Zanechává podlahu a dveře čisté a lesklé!
 

Polti HP007 Ekologický čistič na podlahy PAEU0159
 

Přípravek je:

  • Netoxický – podléhá přirozenému biologickému rozkladu.
  • Neagresivní – může přijít do kontaktu i s mramorem.
  • Nedráždivý – nezpůsobuje podráždění pokožky.

Návod k použití: 

  • HP007 čistič na parkety je koncentrát. Pro dosažení dobrých výsledků úklidu stačí pouze malé množství přípravku.
  • Pro mytí podlah: do kbelíku s vlažnou vodou nalijte přípravek v poměru jedna odměrka (víčko) koncentrátu na 3 litry vody. Podlahu setřete hadrem či mopem. Není potřeba používat další čisticí či lešticí přípravky.
  • Pro mytí jiných dřevěných povrchů: naneste malé množství přípravku přímo na vlhký hadřík a znečištěný povrch otřete.

 Polti HP007 Ekologický čistič na podlahy - vlastnosti:Šetrný k vašim rukám
Všechny prostředky řady HP007 pro úklid domácnosti prošly dermatologickým testováním. Jsou šetrné k Vaší pokožce, a proto můžete dát sbohem nepříjemným gumovým rukavicím na úklid!
Stop zbytečné chemii!
Přípravek HP007 pro boj s vodním kamenem a bakteriemi je vyroben z přírodních tenzidů a organických složek. Hlavními surovinami pro jeho výrobu jsou kokosový olej, kukuřice a kyselina mléčná.

Bez dopadů na přírodu
Čistič podléhá z více jak 90 % biologickému rozkladu. Jeho zbytky proto nekončí usazené v půdě ani v pitné vodě přehradních nádrží. Šetříte tak nejen přírodu, ale i své vlastní zdraví!
Čistí a chrání
Díky ekologickému složení doplněném o uhličitan vápenatý přípravek odstraňuje z dřevěných podlah, parket a dveří mastnotu i nečistoty, aniž by narušil ochrannou vrstvu dřeva.

Silný spojenec ? pára!
Účinnost čisticích prostředků HP007 se výrazně zvyšuje v kombinaci se suchou párou parních čističů Polti. Čistící účinky organických složek se totiž často s rostoucí teplotou zlepšují.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příšlušenství
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: