Konferenční židle Iso chrom čalouněná Alba
Kód: 12717/CER 12717/ZEL 12717/MOD 12717/CER2 12717/SED 12717/ZLU 12717/ORA 12717/VIN Zvolte variantuDetailní popis produktu
Klasická ekonomická, stohovatelná, konferenční židle s pevnou ocelovou kostrou v provedení chrom.
Tlouštka konstrukce 1,2 mm.
Čalouněná konferenční židle Iso Chrom
Stohovatelná
Chromová kostra
Vhodné pro školní účely
nosnost do 120kg
Vyrobeno v ČR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková výška: | 80cm |
| Doba dodání: | 20dní |
| Garantovaná nosnost: | 100kg |
| Hloubka sedáku: | 43cm |
| Materiál: | Textil |
| Šířka sedáku: | 47cm |
| Výška sedáku od země: | 45cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
