Konferenční židle Trinity Alba
Kód: 12729/CER 12729/ZEL 12729/MOD 12729/CER2 12729/SED 12729/ZLU 12729/ORA 12729/VIN Zvolte variantuDetailní popis produktu
Konferenční židle Trinity
Moderní konferenční sezení s dobrou ergonomií. Sedák čalouněný v potazích dle výběru uživatele a opěrák je opatřen černou prodyšnou síťovinou. Kvalitní ocelová konstrukce v provedení chrom.
K základnímu vybavení patří černé plastové područky.
Nosnost: 120kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční židle |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Celková výška: | 82cm |
| Doba dodání: | 20dní |
| Garantovaná nosnost: | 120kg |
| Hloubka sedáku: | 47cm |
| Materiál: | Textil |
| Šířka sedáku: | 46cm |
| Výška sedáku od země: | 44cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
