Pracovní židle Piera kruh Alba
Kód: 194821Detailní popis produktu
Pracovní židle Piera s aretačním kruhem
Odolná, snadno omylvatelná pracovní židle s plynovým pístem k nastavení výšky sedáku.
Opěrák a sedák černý polyuretan
Židle je standardně dodávána s kolečky. V případě zájmu o kluzáky prosíme dopsat do poznámky v objednávce.
Aretační kruh
Nosnost: 120kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Doba dodání: | 10dní |
| Garantovaná nosnost: | 120kg |
| Hloubka sedáku: | 43cm |
| Materiál: | Polyuretan |
| Šířka sedáku: | 46cm |
| Výška sedáku od země: | 56 - 82cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
