Pracovní židle Pilot Alba
Kód: 649714Detailní popis produktu
Dílenská židle Pilot
Pohodlná pracovní židle bez opěráku se sedákem z černého polyuretanu.
V základním provedení židle disponuje židlovým pístem - výška sedu 40 - 53 cm.
Nosnost: 100kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková výška: | 44 - 56cm |
| Doba dodání: | 4-6dní |
| Garantovaná nosnost: | 100kg |
| Hloubka sedáku: | 35cm |
| Materiál: | Polyuretan |
| Šířka sedáku: | 35cm |
| Výška sedáku od země: | 40 - 53cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
