Pracovní židle Pilot kruh Alba
Kód: 467943Detailní popis produktu
Dílenská židle Pilot kruh
Pohodlná pracovní židle bez opěráku se sedákem z černého polyuretanu.
V provedení s židlovým pístem - výška sedu 55 - 81 cm.
stavitelný kruh na nohy
vysoký plynový píst
polyuretanový sedák
snadno omyvatelná
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková výška: | 49 - 89cm |
| Doba dodání: | 10dní |
| Garantovaná nosnost: | 100kg |
| Hloubka sedáku: | 35cm |
| Materiál: | Polyuretan |
| Šířka sedáku: | 35cm |
| Výška sedáku od země: | 45 - 64cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
