Kancelářská židle ALBA Medea celočalouněná
Kód: 411123Související produkty
Detailní popis produktu
Kancelářská židle Medea celočalouněná
Kancelářská židle s čalouněným sedákem i opěrákem. Anatomicky tvarovaný opěrák s podporou v bederní části. Výškově nastavitelný sedák plynovým pístem. Kvalitní houpací mechanismus s aretací v základní poloze a nastavitelnou silou protiváhy.
Pevné područky
Vysoký opěrák
Čalouněný opěrák s podhlavníkem
Čalouněný sedák potažený prodyšnou černou látkou
Chromové područky s plastem
Kovový chromový kříž
Nosnost: 120kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Síťované židle |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Celková výška: | 113 - 122cm |
| Garantovaná nosnost: | 120kg |
| Hloubka sedáku: | 47cm |
| Houpací mechanismus: | Ano s aretací |
| Materiál: | Textil |
| Šířka sedáku: | 46cm |
| Výška sedáku od země: | 44 - 53cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
