Kancelářská židle ERGOHUMAN 2 ULTRA BLACK
Kód: 174744Detailní popis produktu
Kancelářská židle Ergohuman
-
- kancelářská židle se síťovinou na sedáku, opěráku i výškově a úhlově nastavitelném podhlavníku
- originální typ konstrukce a mechanického řešení s velkou pevností a dlouhou životností vyhovuje současným moderním trendům
- design židle doplňují konstrukční prvky zhotovené z leštěného hliníku
- odolná síťovina zvyšuje celkový komfort i hygienu sezení a zabraňuje přehřívání dotykových partií
- nastavení výšky opěráku s uzamčením v 6 pozicích
- výrazná bederní opěrka přesunutá vpřed s možností regulace síly odporu
- bovdeny ovládaný píst, synchronní mechanismus i posuv sedáku, ovládání je ergonomicky umístěné na boku sedáku
- synchronní mechanismus s možností plynulé proměny úhlu sedáku i opěráku a blokací v 5 pozicích, s nastavením tuhosti mechanismu podle tělesné hmotnosti uživatele a také i s nastavením negativního sklonu sedáku
- mechanismus pro nastavení hloubky sedáku (v rozsahu 0-60 mm)
- výškově nastavitelné multifunkční 5D područky s měkkou horní dotykovou plochou
- píst pro nastavení výšky sedáku
- aluminiová leštěná báze
- kolečka Ø 60 mm pro všechny typy povrchů
- barevné provedení - černá síťovina
- recyklovatelnost výrobku 97%
- certifikace EN 1335-1, EN 1335-2, BS 5459-2:2008
- nosnost 150 kg
- záruka 36 měsíců
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Síťované židle |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Celková výška: | 116 - 129cm |
| Hloubka sedáku: | 47 - 52cm |
| Šířka sedáku: | 52cm |
| Výška sedáku od země: | 46 - 55cm |
| Hmotnost: | 25kg |
| Nosnost: | 150kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
