Kancelářská židle GAME Šéf
Kód: 1309012 1309013 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Kancelářská židle Game ŠÉF
Kancelářská židle vyšší kategorie z řady GAME s výškově stavitelným černým síťovaným opěrákem s mechanickým zámkem a samostatně výškově stavitelnou bederní opěrkou.
Židle do kanceláře s prodyšným vysokým opěrákem a výškově stavitelnou hlavovou opěrkou, která je rovněž potažená sítí. Židle stojí na plastovém kříži osazeném kolečky na koberce. Chcete-li židli používat na tvrdých podlahových krytinách jako je lino, PVC, plovoucí podlaha apod. zvolte kolečka určená na tvrdé podlahy.
Pohodlný sedák čalouněný do látky Bondai. Sedák je prošitý čímž zajišťuje větší odolnost vůči poškození.
židle je vybavena kvalitní mechaniku synchro.
Výškově stavitelné područky s měkčenou podloketkou.
Hlavní výhody:
prodyšný síťovaný opěrák
prošitý čalouněný sedák látka Bondai
výškově stavitelný podhlavník
nosnost 150 kg
výškově stavitelné područky
Nosnost: 150 kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Síťované židle |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Celková výška: | 129 - 142cm |
| Doba dodání: | 20dní |
| Doprava zdarma: | ano |
| Garantovaná nosnost: | 150kg |
| Hloubka sedáku: | 46cm |
| Houpací mechanismus: | Ano s aretací |
| Materiál: | Textil |
| Šířka sedáku: | 49cm |
| Výška sedáku od země: | 44 - 55cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
