Kancelářská židle Grand
Kód: 504703Detailní popis produktu
Kancelářská židle Grand
Mechanika E-synchro s nastavením tuhosti dle váhy
uživatele a s blokací ve zvolené pozici
Područky výškově stavitelné s PU topem
Opěrák síťovaný s koženkovým podhlavníkem
Sedák černý, v látce Vesna s Prošíváním.
Kolečka na koberec.
Kříž leštěný chrom
Výškově stavitelný plynový píst.
Nosnost 120 kg
Hmotnost 14 Kg
Záruka 2 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Síťované židle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Celková výška: | 113 - 122cm |
| Garantovaná nosnost: | 120kg |
| Hloubka sedáku: | 48cm |
| Houpací mechanismus: | Ano s aretací |
| Šířka sedáku: | 46cm |
| Výška sedáku od země: | 44 - 53cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
